Policjanci odzyskali audi warte 45 tys. złotych! Zatrzymano dwóch złodziei!

08 maj 2021
Policjanci odzyskali audi warte 45 tys. złotych! Zatrzymano dwóch złodziei! Lubuska Policja

Policja z Gorzowa Wielkopolskiego szybko zatrzymała dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za kradzież osobowego Audi. Pojazd wart ponad 45 tysięcy złotych został zwrócony prawowitemu właścicielowi.

Pojazd, który w czwartek, 29 kwietnia, został skradziony w województwie zachodniopomorskim jeszcze tego samego dnia został zatrzymany na jednej z ulic Gorzowa Wielkopolskiego przez lubuskich kryminalnych. Do sprawy zatrzymano dwóch 36-latków – mężczyźni byli mocno zaskoczeni policyjną kontrolą. W toku przeszukania ujawniono przy nich przedmioty mogące służyć popełnieniu przestępstwa, które zabezpieczono do dalszych czynności procesowych.

Skradziony samochód poddany został oględzinom z udziałem technika kryminalistyki, a potem odholowany na policyjny parking. Odzyskane przez policjantów auto zostało zwrócone prawowitemu właścicielowi. Mężczyźni zostali przewiezieni do gorzowskiej komendy policji, gdzie spędzili noc w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych.

Śledczy w wyniku czynności procesowych zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie zatrzymanym mężczyznom zarzutów karnych. Oboje usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem do pojazdów, do których się przyznali. Za te przestępstwo zgodnie z kodeksem karnym grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u