Młodzież z OSP w Raculi oraz okoliczni mieszkańcy posprzątali las w Drzonkowie!

08 maj 2021
Młodzież z OSP w Raculi oraz okoliczni mieszkańcy posprzątali las w Drzonkowie! OSP "Racula" w Zielonej Górze

Młodzież z Ochotniczej Straży Pożarnej w zielonogórskiej Raculi, oraz okoliczni mieszkańcy sprzątali las w Drzonkowie. W akcji wzięło udział około 30 osób!

Społeczna akcja sprzątania lasu została zainicjowana przez Panią Agnieszkę Serniak, mieszkankę zielonogórskiego Drzonkowa. Do sobotniego sprzątania chętnie zaangażowali się okoliczni mieszkańcy oraz Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Raculi. Wszyscy w czynie społecznym posprzątali las w pobliżu ulicy Modrzewiowej w Drzonkowie.

- W akcję sprzątania lasu zaangażowanych było 16 osób należących do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. - mówi Mateusz Oleksy, opiekun MDP. Łącznie w trwającym dwie godziny wydarzeniu udział wzięło  około 30 osób. 

Na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie zorganizowane zostało ognisko, które było podziękowaniem dla osób biorących udział w sprzątaniu. 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.