Zderzenie dwóch osobówek w Krośnie Odrzańskim! Występują duże utrudnienia w ruchu!

31 maj 2021
Zderzenie dwóch osobówek w Krośnie Odrzańskim! Występują duże utrudnienia w ruchu! Redakcja/Archiwum

Dwa samochody osobowe zderzyły się na ulicy Chrobrego w Krośnie Odrzańskim. Na miejscu pracują służby ratownicze. Występują utrudnienia w ruchu.

W poniedziałek, 31 maja, chwilę po godzinie 15, na ulicy Chrobrego biegnącej w ciągu Drogi Krajowej numer 29 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki toyota oraz audi, którymi podróżowały łącznie trzy osoby. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze.

- Kierująca toyotą zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w bok audi. - podaje podkom. Justyna Kulka, Oficer Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim. 

W początkowej fazie działań droga była całkowicie zablokowana. Obecnie służby wprowadziły ruch wahadłowy. Występują duże utrudnienia.

Dwie osoby doznały lekkich obrażeń. Na miejscu pracują krośnieńscy policjanci. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u