Wypadek w Zielonej Górze. 91-letni kierowca potrącił mężczyznę na pasach

31 maj 2021
Autor: 
Wypadek w Zielonej Górze. 91-letni kierowca potrącił mężczyznę Redakcja/archiwum

Wypadek w Zielonej Górze. 91-letni kierowca samochodu osobowego potrącił mężczyznę na przejściu dla pieszych. Ranny trafił do szpitala.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do zielonogórskich służb w poniedziałkowe popołudnie, 31 maja, po godzinie 15:30. Kierowca samochodu osobowego jechał ulicą Dworcową. Nagle na przejściu dla pieszych przy ul. Lipowej potrącił mężczyznę. Poszkodowany upadł na jezdnię i nie mógł wstać.

Ranny trafił do szpitala

Do zdarzenia z powodu braku wolnego zespołu pogotowia wezwano zastęp straży pożarnej. Strażacy sprawnie opatrzyli poszkodowanego i przekazali go w ręce medyków, którzy pojawili się po kilkunastu minutach.

- Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Ma złamaną nogę. Sprawca tłumaczył, że nie widział pieszego - informuje podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Przeczytaj też: Wypadek koło Zielonej Góry. Ranny motocyklista. Przyleciał śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA, FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u