Pożar w bloku przy ul. Podgórnej w Zielonej Górze. W akcji trzy zastępy straży pożarnej!

15 czerwiec 2021
Pożar w bloku przy ul. Podgórnej w Zielonej Górze. W akcji trzy zastępy straży pożarnej!

Trzy zastępy straży pożarnej zostały zadysponowane do pożaru w mieszkaniu jednego z bloków w Zielonej Górze. 

We wtorek, 15 czerwca, około godziny 19, dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze otrzymał zgłoszenie dotyczące zadymienia w bloku przy ulicy Podgórnej w Zielonej Górze.

Na miejsce zadysponowane zostały trzy zastępy straży pożarnej, strażacy błyskawicznie dotarli we wskazane przez zgłaszającego miejsce. 

Po szybkim rozpoznaniu okazało się, że tuż po wyjściu pracowników budowlanych z mieszkania doszło do zaprószenia ognia. Pożarem objęty był koc w jednym z mieszkań.

Strażacy szybko ugasili pożar. W mieszkaniu nie było lokatorów, nie było też konieczności ewakuacji innych mieszkańców bloku. 

NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.