Pożar busa w Krośnie Odrzańskim. Dwie osoby zostały ranne. W akcji śmigłowiec LPR!

19 czerwiec 2021
Pożar busa w Krośnie Odrzańskim. Dwie osoby zostały ranne. W akcji śmigłowiec LPR! Redakcja/Archiwum

Pożar busa w Krośnie Odrzańskim, pojazd spłonął doszczętnie. Dwie osoby zostały poszkodowane! 

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 19 czerwca, około godziny 15:30 na Bulwarze św. Jana Pawła II w Krośnie Odrzańskim. Doszło tam do pożaru busa, na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej. - Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że samochód jest już całkowicie objęty pożarem. - podaje mł. kpt. Piotr Gabrowski, Oficer Prasowy krośnieńskich strażaków.

Strażacy błyskawicznie przystąpili do akcji gaśniczej. W wyniku zdarzenia oparzeń doznały dwie osoby. Na miejsce zadysponowany został zespół ratownictwa medycznego oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Zielonej Górze-Przylepie. Poszkodowanym osobom udzielana jest pomoc.

Przyczyny pożaru, oraz okoliczności, w jakich te dwie osoby doznały poparzeń sprawdza krośnieńska policja. 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.



Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u