Czołowe zderzenie dwóch osobówek w Zielonej Górze! Ranne dwie osoby! (ZDJĘCIA)

21 czerwiec 2021
Czołowe zderzenie dwóch osobówek w Zielonej Górze! Ranne dwie osoby! Redakcja

Wypadek na ulicy Pileckiego w Zielonej Górze. Dwie osoby zostały ranne. Droga jest zablokowana! 

W poniedziałek, 21 czerwca, około godziny 15:40 na ulicy Pileckiego w Zielonej Górze doszło do czołowego zdarzenia dwoch samochodów osobowych marki audi oraz ford. Pojazdy częściowo wypadły z drogi.

Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego, motoambulans oraz patrol policji.

- Dwie osoby zostały poszkodowane. - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze.

Swoje czynności na miejscu wypadku prowadzą już zielonogórscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. - Kierujący pojazdem ford zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem marki audi. - podaje podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Ulica Pileckiego w Zielonej Górze jest zablokowana. Utrudnienia na tym odcinku mogą potrwać około dwóch godzin. 

 

Przeczytaj też: Pogoda w Lubuskiem. Są ostrzeżenia przed gwałtownymi burzami z gradem


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u