Poważny wypadek na DK29 pod Cybinką. Kierowca była zakleszczony w pojeździe. W akcji śmigłowiec LPR!

22 czerwiec 2021
Poważny wypadek na DK29 pod Cybinką. Kierowca była zakleszczony w pojeździe. W akcji śmigłowiec LPR! Redakcja/Archiwum

Samochód osobowy uderzył w drzewo na Drodze Krajowej numer 29 pod Cybinką. Na miejscu pracują służby ratownicze, droga jest zablokowana!

We wtorek, 22 czerwca, około godziny 19:10, służby ratownicze z powiatu słubickiego otrzymały zgłoszenie dotyczące wypadku na Drodze Krajowej numer 29 w pobliżu Cybinki. Na miejsce zadysponowane zostały 4 zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego, patrole policji oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Gorzowie Wielkopolskim.

Czytaj także - Czołowe zderzenie dwóch osobówek w Zielonej Górze! Ranne dwie osoby! (ZDJĘCIA)

Na miejscu okazało się, że pojazd jest poważnie rozbity a w środku znajduje się zakleszczony kierowca. Strażacy musieli wykonać dostęp do poszkodowanego przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Ranny kierowca został przekazany ratownikom. 

Swoje czynności na miejscu wypadku prowadzą słubiccy policjanci. Droga Krajowa numer 29 za Cybinką w kierunku Słubic jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u