Zielonogórzanin oraz strażak OSP zatrzymali pijanego kierowcę ciężarówki na A2!

20 lipiec 2021
Zielonogórzanin oraz strażak OSP zatrzymali pijanego kierowcę ciężarówki na A2! Fot. OSP Golina

Sytuacja miała miejsce na autostradzie A2 w województwie łódzkim. Zielonogórzanin oraz strażak OSP Golina wspólnymi siłami zatrzymali pijanego kierowcę ciężarówki, który stwarzał śmiertelne zagrożenie na drodze!

Sytuacja miała miejsce w województwie łódzkim między węzłami Wartkowice - Dąbie. Pijany obywatel Ukrainy kierował ciężarówką, mężczyzna jechał autostradą A2 w kierunku granicy z Niemcami. Kierowca jechał całą szerokością jezdni oraz doprowadził do zderzenia z barierami energochłonnymi. Taki uczestnik ruchu stwarzał śmiertelne zagrożenie dla pozostałych kierowców. Dwóch świadków zdarzenia postanowiło działać.

Mieszkaniec Zielonej Góry oraz strażak z OSP Golina wspólnymi siłami doprowadzili do zatrzymania ciężarówki. - Przed zatrzymaniem ukraiński kierowca doprowadził do kolizji z barierami energochłonnymi, niemal staranował samochód obsługi autostradowej i to, co najgorsze, prawie doprowadził do zderzenia z autobusem jadącym w tym samym kierunku. - piszą strażacy z OSP Golina.

Czytaj także - Kilkunastotonowa rura śmiertelnie przygniotła mężczyznę pod Gorzowem!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.