Dwóch mężczyzn utonęło w jeziorze pod Sulęcinem!

24 lipiec 2021
Dwóch mężczyzn utonęło w jeziorze pod Sulęcinem! Redakcja/Archiwum

Tragiczny tydzień w Lubuskiem! Dwóch mężczyzn utonęło w jeziorze w miejscowości Wędrzyn. 

W sobotę, 24 lipca, około godziny 16 służby ratownicze z powiatu sulęcińskiego otrzymały zgłoszenie dotyczące tonącego mężczyzny w jeziorze w miejscowości Wędrzyn. Na miejsce niezwłocznie zadysponowane zostały służby ratownicze.

Po przybyciu służb na miejsce okazało się, że tonący mężczyzna został wyciągnięty na brzeg, przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Po chwili strażacy dostali informację że kilka metrów od brzegu, pod wodą znajduje się kolejny mężczyzna.

Ruszyła akcja ratownicza, po chwili strażacy podjęli poszkodowanego i wyciągnęli go na brzeg. Niestety na pomoc było już za późno.

Mężczyźni którzy utonęli to mieszkańcy powiatu sulęcińskiego w wieku 42 oraz 46 lat. Na miejscu zdarzenia swoje czynności prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratora.

To najczarniejszy tydzień tegorocznych wakacji w województwie lubuskim pod względem utonięć. W ciągu zaledwie kilku dni, życie straciło pięć osób! 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u