Zielonogórski deptak do remontu! Kubicki: Czarno-białe płyty leżą tutaj już od ponad 40 lat

24 lipiec 2021
Zielonogórski deptak do remontu! Kubicki: Czarno-białe płyty leżą tutaj już od ponad 40 lat Redakcja/Archiwum

Fragment zielonogórskiego deptaka zostanie wyremontowany. Pojawią się m.in. słupki ograniczające ruch samochodów!

Prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki poinformował mieszkańców miasta, że fragment deptaka biegnącego w ciągu al. Niepodległości zostanie wyremontowany. - Czarno-białe płyty leżą tutaj już od ponad 40 lat. I wystarczy, trzeba je zmienić. - pisze prezydent Zielonej Góry. Wymiana nawierzchni ma nastąpić jeszcze w przyszłym roku!

Przy wjazdach na deptak mają zostać zamontowane słupki ograniczające ruch samochodów. - To dobra okazja, by po zakończeniu tej inwestycji nadać blasku al. Niepodległości. Z jednym zastrzeżeniem, ma ona zachować dotychczasowy charakter. - dodaje Kubicki.

Dalsza część artykułu pod reklamą

Co się zmieni?

Jedno jest pewne. Powstaną słupki ograniczające ruch samochodów oraz wymieniona zostanie nawierzchnia. Pod postem dotyczącym remontu pojawiło się sporo pytań mieszkańców o dotychczas rosnącą zieleń. - Mam nadzieję, że zostanie zachowana zieleń. Stop betonozie. - pisze Pan Marek. 

Czytaj także - Dwóch mężczyzn utonęło w jeziorze pod Sulęcinem!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u