Niektóre lubuskie sklepy Biedronka otwarte także w niedziele niehandlowe! [LISTA]

25 lipiec 2021
Niektóre lubuskie sklepy Biedronka otwarte także w niedziele niehandlowe! Redakcja/Archiwum

Niektóre sklepy sieci Biedronka w województwie lubuskim są otwarte także w niedziele niehandlowe. Trwają testy nowej usługi realizowanej we współpracy z Pocztą Polską!

Kolejna sieć sklepów wprowadza usługi pocztowe, aby zgodnie z prawem prowadzić sprzedaż w niedziele niehandlowe. Żabka, Kaufland, Intermarche a teraz także Biedronka (jeszcze pilotażowo) świadczą usługi pocztowe. Sieć sklepów należąca do spółki akcyjnej Jerónimo Martins Polska uruchomiła test prowadzony wspólnie z doświadczonym partnerem – narodowym operatorem pocztowym, Pocztą Polską.

Dalsza część artykułu pod reklamą

Celem testu jest sprawdzenie nowych możliwości biznesowych zgodnych z obecnie obowiązującym porządkiem prawnym. Decyzje dotyczące finalnego kształtu tej usługi mają zostać podjęte po analizie wyników pilotażu. Obecnie w województwie lubuskim w niedziele niehandlowe otwarte są trzy sklepy:

  • Gorzów Wielkopolski przy ul. Olimpijskiej 7,
  • Słubice przy ul. Wrocławskiej 9,
  • Żagań przy ul. Kopernika 10.

Testy nowej usługi rozpoczęły się w lipcu b.r. od kilkudziesięciu spośród 3150 placówek w całej Polsce, które mogą być rozszerzane z czasem o wybrane lokalizacje w innych miejscowościach.

Czytaj także - Dwóch mężczyzn utonęło w jeziorze pod Sulęcinem!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u