Wypadek na autostradzie A2. Dwie osoby ranne. W akcji śmigłowec LPR (ZDJĘCIA)

25 lipiec 2021
Autor: 
Wypadek na autostradzie A2. Dwie osoby zostały ranne Fot. OSP Poźrzadło

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku na autostradzie A2 koło Świebodzina. Osobówka wypadła z drogi i przewróciła się na bok.

Do wypadku doszło w niedzielę, 25 lipca, po godzinie 17:00. Kierowca samochodu osobowego poruszał się autostradą A2. Nagle na wysokości miejscowości Stok z nieznanych przyczyn zjechał z drogi.

- Pojazd koziołkował i wywrócił się na bok - relacjonuje bryg. Marcin Bohuszko, rzecznik świebodzińskich strażaków.

Dwie osoby ranne

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej ze Świebodzina oraz strażacy z OSP Poźrzadło i Jemiołów. Przybył też zespół pogotowia, patrol policji oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry.

- Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala. Ciężej poszkodowaną zajęła się załoga śmigłowca LPR - informuje bryg. Bohuszko.

Przeczytaj też: Pożar koło Świebodzina. Spłonęło 30 hektarów ścierniska. Pomagał samolot gaśniczy

Fot. KP PSP Świebodzin


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u