Poważny wypadek ciężarówki na A2. Pojazd przebił bariery i spadł ze skarpy!

27 lipiec 2021
Poważny wypadek ciężarówki na A2. Pojazd przebił bariery i spadł ze skarpy!

Samochód ciężarowy transportujący sprzęt budowlany wypadł z drogi, przebił bariery energochłonne i spadł ze skarpy na A2. Na miejscu pracują służby ratownicze!

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 27 lipca, około godziny 10 na 15 kilometrze autostrady A2 w kierunku Świecka. Samochód ciężarowy transportujący sprzęt budowlany z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z jezdni, przebił bariery energochłonne, a następnie spadł ze skarpy. Pojazd transportował sprzęt budowlany.

Dalsza część artykułu pod reklamą

Pojazdem podróżowała jedna osoba, kierowcy udzielana jest pomoc medyczna. Ruch w miejsca zdarzenia odbywa się bez większych utrudnień. Przyczyny zdarzenia ustalają słubiccy policjanci. 

W późniejszych godzinach, na czas wyciągania pojazdu przez pomoc drogową, mogą występować chwilowe utrudnienia w ruchu.

Przeczytaj też: Groźny wypadek na autostradzie A2. Wezwano dwa śmigłowce LPR (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u