Wzorowy korytarz życia na S3 pod Zieloną Górą. Służby jechały do wypadku dwóch aut!

31 lipiec 2021
Wzorowy korytarz życia na S3 pod Zieloną Górą. Służby jechały do wypadku dwóch aut! Redakcja

Dwa samochody osobowe zderzyły się na trasie S3 pod Zieloną Górą. Kierowcy stworzyli wzorowy korytarz życia dla służb ratowniczych!

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 31 lipca chwilę przed godziną 12 na 188 kilometrze trasy S3 w pobliżu zielonogórskiej Zawady. W tył renault uderzył samochód osobowy marki kia. Na miejsce zadysponowane zostały 4 zastępy straży pożarnej po dwa z Zielonej Góry oraz Sulechowa, dwa zespoły ratownictwa medycznego, patrole policji oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Zielonej Górze-Przylepie.

Dalsza część artykułu pod reklamą

Sytuacja na miejscu wypadku była poważna, dwie osoby były zakleszczone w mocno rozbitym renault. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, aby wykonać dostęp do poszkodowanych osób, które następnie zostały przekazane pod opiekę ratowników medycznych. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Korytarz życia

W sezonie wakacyjnym na trasie S3 występuje wzmożony ruch pojazdów. Bezpośrednio po zdarzeniu zaczął powstawać sporych rozmiarów korek. Kierowcy perfekcyjnie stworzyli korytarz życia dla służb ratowniczych, dzięki czemu poszkodowane osoby szybciej otrzymały fachową pomoc!

Czytaj także - Wypadek pod Zieloną Górą. Pijany kierowca staranował płot i wjechał na podwórko (ZDJĘCIA, FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u