Policyjny pościg pod Zieloną Górą. Uciekinier dachował w Czerwieńsku (ZDJĘCIA)

12 sierpień 2021
Policyjny pościg pod Zieloną Górą. Uciekinier dachował w Czerwieńsku Fot. Dominik

Policjanci z Zielonej Góry ścigali kierowcę Volkswagena. W trakcie ucieczki samochód dachował. Mundurowi zatrzymali dwie osoby.

Wszystko wydarzyło się w czwartkowe popołudnie, 12 sierpnia. Patrol funkcjonariuszy z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji, próbował zatrzymać do kontroli kierowcę Volkswagena Sharan. Mężczyzna nie reagował jednak na sygnały i zaczął uciekać.

Pościg zakończył się na ulicy Składowej w Czerwieńsku. - Uciekającemu pękła opona w samochodzie. Pojazd dachował - relacjonuje podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Jak mówi nasz czytelnik, mundurowi zatrzymali dwie osoby. - Jeden mężczyzna siedzi w radiowozie, drugi przy samochodzie - informuje Dominik.

Przeczytaj też: Akcja służb na granicy z Niemcami. Firmy transportowe przemycały narkotyki (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.



Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u