Szprotawa: Zaginął 73-letni Edmund Paszkowski. Policja prosi o pomoc!

25 sierpień 2021
Autor: 
Szprotawa: Zaginął 73-letni Edmund Paszkowski. Policja prosi o pomoc! Lubuska Polica

Policjanci Komisariatu Policji w Szprotawie prowadzą poszukiwania za zaginionym Edmundem Paszkowskim Mężczyzna wyszedł z domu i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Trwają poszukiwania zaginionego 73-letniego Edmunda Paszkowskiego. Mężczyzna opuścił miejsce zamieszkania i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ostatni raz widziany był w dniu 24 sierpnia o godzinie 11:00 w Szprotawie. Poruszał się na rowerze w kolorze zielonym z białymi oponami.

Dalsza część artykułu pod reklamą

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Dziecko samowolnie opuściło przedszkole. Nikt tego nie zauważył

Zaginiony ma 165 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, łysy. Ubrany był w bluzę polarową koloru granatowego, spodnie dresowe granatowe, buty sportowe czarne, na głowie miał czapkę z daszkiem koloru niebieskiego z logo powiatu żagańskiego.

Wszystkie osoby, które zauważą osobę odpowiadającą rysopisowi lub mogące mieć informacje, gdzie przebywa proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Szprotawie pod numerem telefonu 47 79 37 511.

Aktualizacja: Niestety poszukiwania zakończyły się tragicznie. W środę, 25 sierpnia służby odnalazły ciało zaginionego.

Przeczytaj też: Świebodzin: Koparka rozerwała rurę z gazem. Wezwano straż, zamknięto ulicę (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u