Falubaz Zielona Góra w I lidze. Piotr Protasiewicz zostaje w drużynie

25 sierpień 2021
Autor: 
Falubaz Zielona Góra w I lidze. Piotr Protasiewicz zostaje w drużynie Redakcja/archiwum

Stelmet Falubaz Zielona Góra szykuje się do jazdy w I lidze żużlowej. W drużynie na pewno zostaje Piotr Protasiewicz. - Chcę pomóc - podkreśla.

Piotr Protasiewicz nie miał w tym roku najlepszego sezonu w PGE Ekstralidze. Średnia 46-letni zawodnika to blisko 1,6 punktu na bieg. Mimo spadku Falubazu Zielona Góra do I ligi kapitan dalej będzie jeździł w drużynie.

- Po tym co wydarzyło się w sezonie 2021 jako kapitan nie wyobrażałem sobie innego rozwiązania jak dalszych startów w Zielonej Górze. Chcę pomóc naszej drużynie w szybkim powrocie do najwyższej klasy rozgrywkowej - mówił w rozmowie z falubaz.com.

Wychowanek zielonogórskiego klubu podkreślał, że jest świadomy, iż drużyna zawiodła kibiców. - Dziś nie pozostaje mi nic innego jak przeprosić, a że za słowami zawsze powinni iść też czyny, to przedłużenie kontraktu jest najlepszym rozwiązaniem - powiedział.

"To zawodnik o dużej klasie"

Rok 2022 będzie dla Piotra Protasiewicza 20 sezonem w barwach Falubazu Zielona Góra. Żużlowiec nieprzerwanie reprezentuje drużynę od 2006 roku.

- Cieszę się, że Piotr Protasiewicz zostaje z nami. To zawodnik o dużej klasie. Potwierdziły to nasze rozmowy. Szybko doszliśmy do porozumienia. Sprecyzowaliśmy cel na najbliższy sezon, a Piotr obiecał, że zrobi wszystko, aby pomóc w jego realizacji - mówił Wojciech Domagała, prezes Falubazu Zielona Góra.

Przeczytaj też: Tragedia koło Międzyrzecza. Nie żyje mężczyzna. Prawdopodobnie eksplodował niewybuch


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u