Akcja policji koło Międzyrzecza. Zlikwidowano plantację marihuany (ZDJĘCIA)

27 sierpień 2021
Autor: 
Akcja policji koło Międzyrzecza. Zlikwidowano plantację marihuany Fot. KPP Międzyrzecz

Policja zlikwidowała plantację marihuany w powiecie międzyrzeckim. Zatrzymano 56-letniego mężczyznę. Grozi mu od roku do 10 lat więzienia.

W ostatnich dniach policjanci kryminalni z Międzyrzecza przyglądali się jednej z upraw marihuany na terenie powiatu. Plantacja znajdowała się na stawie hodowlanym i była ukryta na wyspie wśród trzcin i zarośli.

W trakcie realizacji funkcjonariusze zmuszeni byli skorzystać z łodzi. Tylko w taki sposób można było dostać się na wyspę w centralnej części stawu.

- Miejsce było zarośnięte wysokimi zaroślami, a sam teren stawów posiadał liczne zabezpieczenia w postaci bram wjazdowych i tabliczek "zakaz wstępu" - relacjonuje sierż. sztab. Mateusz Maksimczyk, rzecznik policji w Międzyrzeczu.

Zatrzymano 56-letniego mężczyznę

W trakcie działań kryminalni zabezpieczyli 14 krzewów marihuany. Jednocześnie do sprawy zatrzymano 56-letniego mieszkańca powiatu międzyrzeckiego.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj też: Sulechów bez zespołów pogotowia. Ratownicy medyczni złożyli wypowiedzenia


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u