Wypadek na S3 koło Gorzowa. Zderzyły się dwa auta. W akcji śmigłowiec LPR

29 sierpień 2021
Wypadek na S3 koło Gorzowa. Zderzyły się dwa auta Fot. FB/Stoją Gorzów!

Wypadek na S3 koło Gorzowa Wielkopolskiego. Zderzyły się dwa samochody. Na miejsce przyleciał śmigłowiec LPR. Droga w stronę Zielonej Góry jest zablokowana.

Zgłoszenie o wypadku na trasie S3 wpłynęło do służb ratowniczych w niedzielny wieczór, 29 sierpnia, tuż przed godziną 19:00.

- Na 85-kilometrze S3 przed węzłem Gorzów Wielkopolski Zachód zderzyły się dwa samochody osobowe. To BMW oraz Volkswagen - relacjonuje bryg. Bartłomiej Mądry, rzecznik gorzowskich strażaków.

Trasa S3 zablokowana

Na miejsce wezwano dwa zastępy straży pożarnej, trzy zespoły pogotowia oraz kilka patroli policji z drogówki. Przyleciał też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

- Łącznie pojazdami podróżowało 6 osób - informuje bryg. Mądry. Osoby poszkodowane są opatrywane przez medyków.

Dokładne przyczyny wypadku ustala policja. Kierowcy jadący ekspresówką muszą liczyć się z utrudnieniami. Trasa S3 w kierunku Zielonej Góry jest całkowicie zablokowana.

Przeczytaj też: Sulechów bez zespołów pogotowia. Ratownicy medyczni złożyli wypowiedzenia


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u