Żagań: Dziecko nadziało się na płot. 10-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala śmigłowcem LPR

29 sierpień 2021
Żagań: Dziecko nadziało się na płot. Jest w ciężkim stanie Fot. Czytelnik Krzysztof

Wypadek w Żaganiu. 10-letni chłopiec nadział się na płot. Ranne dziecko trafiło do szpitala śmigłowcem LPR. Jest w ciężkim stanie.

Wszystko wydarzyło się w niedzielne popołudnie, 29 sierpnia, przy ulicy Szprotawskiej w Żaganiu. 10-letnie dziecko z nieznanych przyczyn nadziało się szyją na płot.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Kwalifikacje do igrzysk olimpijskich są już na finiszu

Na miejsce jako pierwszy najechał patrol policji. Wkrótce do akcji wysłano zespół pogotowia i zastęp straży pożarnej. W drodze do Żagania był już też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry.

Ranny 10-latek został opatrzony przez medyków. Dziecko w ciężkim stanie zostało przetransportowane śmigłowcem do zielonogórskiego szpitala.

Przeczytaj też: Wypadek na S3 koło Gorzowa. Zderzyły się dwa auta. W akcji śmigłowiec LPR


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u