Lubuscy policjanci zabezpieczali IV Marsz Równości w Zielonej Górze!

29 sierpień 2021
Autor: 
Lubuscy policjanci zabezpieczali IV Marsz Równości w Zielonej Górze! Redakcja

Lubuscy policjanci zabezpieczali IV Marsz Równości, który przeszedł ulicami Zielonej Góry. Dzięki profesjonalizmowi służb było bardzo bezpiecznie!

Wydarzenie rozpoczęło się w niedzielę, 29 sierpnia punktualnie o godzinie 13, właśnie wtedy kilkaset osób ruszyło w kolorowym marszu i przeszło głównymi ulicami Zielonej Góry. Tegoroczne wydarzenie odbyło się pod hasłem "Niedziela będzie dla nas". Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali lubuscy policjanci.

Dalsza część artykułu pod reklamą

Specjaliści od zabezpieczeń imprez masowych, czyli mundurowi z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji z Gorzowa otoczyli kordonem wszystkich uczestników marszu. Funkcjonariusze z ruchu drogowego zabezpieczali skrzyżowania, a także kierowali ruchem pojazdów. W działaniach brali także udział policyjni wywiadowcy.

Podczas całego wydarzenia nie doszło do żadnych incydentów, a marsz nie został zakłócony. Organizatorzy na zakończenie zgromadzenia podziękowali funkcjonariuszom za ich pracę.

Przeczytaj też: Wypadek na S3 koło Gorzowa. Zderzyły się dwa auta. W akcji śmigłowiec LPR


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u