Międzyrzecz: Plantacja marihuany ukryta pośród trzcin i zarośli na wyspie! (ZDJĘCIA)

30 sierpień 2021
Międzyrzecz: Plantacja marihuany ukryta pośród trzcin i zarośli na wyspie! Lubuska Policja

Plantacja marihuany ukryta na wyspie pośrodku stawu w powiecie międzyrzeckim. W sprawie zatrzymano 56-latka!

Międzyrzeccy policjanci kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w wyniku żmudnej pracy operacyjnej ustalili, iż na jednym ze stawów znajdujących się na terenie powiatu międzyrzeckiego prowadzony jest nielegalny proceder polegający na uprawie krzewów konopi innej niż włókniste. Z uzyskanych przez policję informacji wynikało, że plantacja jest prowadzona na wyspie. 

Dalsza część artykułu pod reklamą

Sama uprawa roślin była bardzo dobrze zakamuflowana. Policjanci musieli przepłynąć łodzią na wyspę znajdującą się w centralnej części stawu. Sama wyspa była zarośnięta wysokimi zaroślami uniemożliwiającymi dostrzeżenie krzaków konopi indyjskich z zewnątrz. Teren stawów posiadał liczne zabezpieczenia w postaci bram wjazdowych oraz tabliczek informujących o zakazie wstępu.

Mundurowi na wyspie zabezpieczyli 14 krzewów marihuany. W wyniku podjętych działań kryminalni do sprawy zatrzymali 56-letniego mieszkańca powiatu międzyrzeckiego. Zebrany w sprawie materiał dowodowy dał podstawy do przedstawienia zatrzymanemu zarzutów nielegalnej uprawy konopi indyjskich.

Źródło: sierżant sztabowy Mateusz Maksimczyk, Komenda Powiatowa Policji w Międzyrzeczu

Przeczytaj też: Wypadek na S3 koło Gorzowa. Zderzyły się dwa auta. W akcji śmigłowiec LPR


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u