Leśnicy zapraszają na targi EKO-LAS 2021. "Na zwiedzających czekają m.in. pokazy maszyn" (ZDJĘCIA)

30 sierpień 2021
Autor: 
Leśnicy zapraszają na targi EKO-LAS 2021 Fot. Grupa MTP

Targi EKO-LAS 2021 to ponad 30 hektarów ekspozycji targowej, pokazy maszyn i warsztaty edukacyjne. Wydarzenie odbędzie się w Mostkach koło Świebodzina.

Targi EKO-LAS to jedyne targi branży leśnej w Polsce. Są okazją do prezentacji aktualnych trendów, technologii i nowości produktowych w sektorach związanych z rynkiem drzewnym, gospodarką leśną i ochroną środowiska.

W dniach 2-4 września wydarzenie znów odbędzie się w województwie lubuskim, a dokładniej w Mostkach koło Świebodzina. Na ponad 30 hektarach terenu leśnego zaprezentuje się blisko 100 wystawców. Nie zabraknie też pokazów dynamicznych w wykonaniu nowoczesnych maszyn.

- Mocnym punktem programu będzie prezentacja harwersterów i forwarderów topowych marek na polskim rynku – mówi Łukasz Rachubiński, Dyrektor Targów EKO-LAS.

Lasy Państwowe zapraszają na warsztaty

Na targach prezentować będzie się m.in. Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Zielonej Górze. Leśnicy przygotują cztery strefy tematyczne.

- Będzie można zapoznać się z bogatą ofertą turystyczną, wziąć udział w warsztatach i pokazach. Działania są kierowane do wszystkich zwiedzających, bez względu na wiek. Dla najmłodszych uczestników targów zielonogórscy leśnicy przygotowali grywalizację i konkursowe atrakcje - informuje Ewelina Fabiańczyk, rzecznik RDLP w Zielonej Górze.

Wstęp jest biletowany. Koszt? 10 złotych. Bilety: https://tobilet.pl/eko-las-2021.html

Dokładny program imprezy: * Kliknij tutaj *

Przeczytaj też: Wypadek na S3 koło Gorzowa. Zderzyły się dwa auta. W akcji śmigłowiec LPR


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u