Zaginął Radosław Kasprzak. 18-latek z Krosna Odrzańskiego wyszedł do szkoły i przepadł bez śladu

24 wrzesień 2021
Zaginął 18-letni Radosław Kasprzak Fot. KPP Krosno Odrz.

Zaginął Radosław Kasprzak z Krosna Odrzańskiego. 18-latek wyszedł z domu i do tej pory nie dał żadnego znaku życia. Miał jechać do szkoły, do której nie dotarł.

Wszystko wydarzyło się w piątek, 17 września. 18-letni Radosław Kasprzak około godziny 6:00 wyszedł z domu, aby pojechać do szkoły w Zielonej Górze. Ostatecznie nastolatek nie pojawił się na lekcjach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Dramatyczne sceny w Zielonej Górze. Pies zagryzł psa.

Od soboty nie ma z nastolatkiem żadnego kontaktu. W poszukiwania 18-latka zaangażowała się już policja.

- Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym i jego obecnym miejscu pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krośnie Odrzańskim pod numerem telefonu 47 794 52 11 - informuje podkom. Justyna Kulka, rzeczniczka krośnieńskiej policji.

W dniu zaginięcia 18-latek był ubrany w czarne spodnie z żółtymi kratami oraz czarne buty sportowe. Ponadto chłopak miał przy sobie czarny plecak z białym napisem.

Rysopis zaginionego

  • Wzrost - ok. 167 cm, szczupła sylwetka
  • Włosy - średnie, ciemny blond, czesane do tyłu
  • Blizna na lewej dłoni

Przeczytaj też: Leśnicy z Zielonej Góry zapraszają na sadzenie drzew. Przygotowano 36 tysięcy sadzonek


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u