Pożar w budynku w zielonogórskiej Ochli. W akcji 5 zastępów straży pożarnej!

29 wrzesień 2021
Pożar w budynku w zielonogórskiej Ochli. W akcji 5 zastępów straży pożarnej! Redakcja

Pożar w jednym z budynków w zielonogórskiej Ochli. W akcji 5 zastępów straży! 

W środę, 29 września około godziny 14 dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru w jednym z budynku mieszkalnych przy ulicy Osiedlowej w zielonogórskiej Ochli.

Na miejsce zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej w tym ochotników z Ochli oraz patrol policji. Już po kilku minutach pierwsze zastępy były na miejscu zgłoszenia.

Pożar rozwijał się na poddaszu, strażacy błyskawicznie zlokalizowali źródło ognia. Już po chwili sytuacja była opanowana. Nikt nie został poszkodowany.

Przeczytaj też: Audi owinęło się wokół drzewa. Zginął 18-latek. Policja szuka świadków wypadku!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u