Kożuchów: Pijany rzucił się z nożem na policjantów. Grozi mu nawet 10 lat więzienia

29 wrzesień 2021
Kożuchów: Pijany rzucił się z nożem na policjantów Fot. KPP Nowa Sól

Pijany 36-latek rzucił się z nożem na policjantów. Mieszkaniec Kożuchowa został aresztowany. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Wszystko wydarzyło się w miniony weekend. Policjanci z Komisariatu Policji w Kożuchowie zostali wysłani do interwencji domowej na terenie miejscowości. Ich obecność nie spodobała się 36-letniemu mieszkańcowi.

"Rzucił się z nożem na policjantów"

Agresywny i pobudzony mężczyzna zaatakował funkcjonariuszy nożem.

- 36-latek groził policjantom pozbawieniem życia. Mundurowi kilkukrotnie wzywali agresora do odrzucenia niebezpiecznego narzędzia - relacjonuje mł. asp. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka policji w Nowej Soli.

Ostatecznie funkcjonariuszom udało się obezwładnić mężczyznę. W tym czasie kierował pod ich adresem liczne wyzwiska. Szybko okazało się, że awanturnik był pijany. 36-latek miał 1,5 promila alkoholu.

Został aresztowany, stanie przed sądem

Agresor usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i aresztował 36-latka na trzy miesiące. Za groźby karalne i napaść na funkcjonariuszy grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj też: Protest ratowników medycznych w Lubuskiem. Czy od października nie wyjedzie żadna karetka?


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u