Czołowe zderzenie dwóch pojazdów pod Sulechowem. 4 osoby ranne. W akcji śmigłowiec LPR!

06 październik 2021
Czołowe zderzenie dwóch pojazdów pod Sulechowem. 4 osoby ranne. W akcji śmigłowiec LPR! Redakcja/Archiwum

Dwa samochody osobowe zderzyły się czołowo na Drodze Wojewódzkiej numer 304 w okolicach skrzyżowania z Drogą Krajową numer 32. W akcji śmigłowiec LPR!

W środę, 6 października około godziny 7:30 służby ratownicze z powiatu zielonogórskiego otrzymały zgłoszenie dotyczące czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych na Drodze Wojewódzkiej numer 304 w rejonie miejscowości Klępsk.

Na miejsce zadysponowano pięć zastępów straży pożarnej, zespoły ratownictwa medycznego, patrole policji oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Zielonej Górze - Przylepie.

Poszkodowane zostały cztery osoby. Swoje czynności na miejscu zdarzenia prowadzą już policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności i przyczyny, w jakich doszło do tego wypadku. 

Droga Wojewódzka numer 304 jest zablokowana na odcinku od Drogi Krajowej numer 32 do miejscowości Klępsk. Zdarzenie można objechać przez miejscowość Łęgowo.

Czytaj także - Protest przed strażą graniczną w Zielonej Górze. "Gdzie są dzieci z Michałowa?!"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u