Kradł drewno z lasu koło Nowej Soli. Wpadł na gorącym uczynku, grozi mu 5 lat więzienia

14 październik 2021
Autor: 
Kradł drewno z lasu koło Nowej Soli. Wpadł na gorącym uczynku Fot. KPP Nowa Sól, Redakcja

Policjanci z Nowej Soli zatrzymali 38-latka, który kradł drewno z lasu. Mężczyzna wpadł na gorącym uczynku. Złodziej był poszukiwany przez prokuraturę.

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 12 października. Leśniczy poinformował o próbie kradzieży drewna z Leśnictwa Kolsko. Na miejsce wysłano patrol policji z Nowej Soli.

Wpadł na gorącym uczynku

- Policjanci z Wydziału Prewencji pojechali we wskazane miejsce i zatrzymali sprawcę na gorącym uczynku. Dodatkowo systemy wykazały, że jest on poszukiwany przez nowosolską prokuraturę - informuje mł. asp. Justyna Sęczkowska, rzecznik nowosolskiej policji.

Zatrzymany 38-latek spędził noc w areszcie. Następnego dnia usłyszał zarzut wyrębu i kradzieży drzew z lasu. Mężczyzna przyznał się do winy i wkrótce stanie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj też: Wypadek na krajowej "27" koło Zielonej Góry. Dachowało auto. Jedna osoba ranna


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u