Śmiertelny wypadek pod Żarami. Nie żyje 23-letni kierowca busa!

18 październik 2021
Śmiertelny wypadek pod Żarami. Nie żyje 23-letni kierowca busa! KP PSP Żary

Kolejny tragiczny w skutkach wypadek w powiecie żarskim. Bus wypadł z drogi, dachował i uderzył w drzewo. Nie żyje młody mężczyzna!

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 18 października chwilę po godzinie 6 rano na Drodze Wojewódzkiej numer 287 w pobliżu miejscowości Grabik pod Żarami. Kierujący busem marki opel vivaro z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi, a następnie dachował i uderzył w drzewo. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Niestety mimo szybkiej akcji służb, przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 23-letniego mężczyzny. Czynności prowadzone były przez policjantów pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze ustalali dokładne przyczyny oraz okoliczności wypadku.

To kolejny wypadek ze skutkiem śmiertelnym w powiecie żarskim na przestrzeni ostatnich dni. W sobotę, 16 października na tej samej drodze w pobliżu Jasienia doszło do dachowania osobowego nissana. W wypadku zginęła 19-latka.

Na początku października również w powiecie żarskim w dwóch wypadkach zginęły dwie osoby a trzy kolejne zostały poszkodowane.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u