Pożar osobówki na Wrocławskiej w Zielonej Górze. Występują utrudnienia w ruchu! (FILM)

21 październik 2021
Pożar osobówki na Wrocławskiej w Zielonej Górze. Występują utrudnienia w ruchu! Fot. Alicja

Pożar samochodu osobowego na Wrocławskiej w Zielonej Górze. W akcji dwa zastępy straży pożarnej. Osobówka doszczętnie spłonęła!

W czwartek, 21 października o godzinie 16 operator Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru samochodu osobowego na ulicy Wrocławskiej w pobliżu skrzyżowania z Lwowską w Zielonej Górze. Na miejsce zadysponowany został zastęp straży pożarnej.

Z chwilą dojazdu pierwszych zastępów, pożar był już mocno rozwinięty i obejmował praktycznie cały samochód. Strażacy błyskawicznie opanowali sytuację i ugasili ogień. Niestety samochód nie nadaje się już do dalszej eksploatacji. Pożar wybuchł najprawdopodobniej w komorze silnika.

W akcji gaśniczej przed przybyciem strażaków brali udział inni kierowcy, niestety nie przyniosło to zamierzanego efektu. W wyniku pożaru nikt nie został poszkodowany, na ulicy Wrocławskiej występują spore utrudnienia w ruchu. Lepiej omijać ten fragment miasta.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u