Tragedia pod Świebodzinem. Nie żyje 44-letni mężczyzna, który jechał motorowerem!

22 październik 2021
Tragedia pod Świebodzinem. Nie żyje 44-letni mężczyzna, który jechał motorowerem! Redakcja/Archiwum

Tragiczny poranny wypadek na trasie Łąkie-Skąpe pod Świebodzinem. Nie żyje 44-letni kierowca motoroweru. 

Wszystko wydarzyło się w piątek, 22 października około godziny 6:30 na trasie Łąkie-Skąpe pod Świebodzinem. Kierujący motorowerem z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i wjechał do przydrożnego rowu. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze. Niestety przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 44-letniego mężczyzny. 

Czynności prowadzone były przez świebodzińskich policjantów pod nadzorem prokuratora. Śledztwo ma dać odpowiedź jak doszło do wypadku oraz co było jego przyczyną.

Czytaj także - Zderzenie 6 pojazdów na DK27 pod Zieloną Górą. Występują utrudnienia w ruchu!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u