Zderzenie 6 pojazdów na DK27 pod Zieloną Górą. Występują utrudnienia w ruchu!

22 październik 2021
Zderzenie 6 pojazdów na DK27 pod Zieloną Górą. Występują utrudnienia w ruchu!

Sześć pojazdów brało udział w kolizji na Drodze Krajowej numer 27 na wysokości Wilkanowa pod Zieloną Górą. Na miejscu pracują służby. Występują utrudnienia w ruchu!

W piątek, 22 października, około godziny 9:30 na Drodze Krajowej numer 27 pomiędzy budowanym rondem na skrzyżowaniu do Wilkanowa i Słonego oraz zjazdem z krajówki na Drogę Wojewódzką numer 282 doszło do zderzenia szczęściu pojazdów w tym ciężarówki, oraz busa. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej oraz patrole policji.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący busem marki renault jechał lewym pasem w kierunku Świdnicy, nagle z prawego pasa na lewy zjechał samochód ciężarowy, który uderzył w busa. W wyniku zderzenia bus zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzył w cztery osobówki marki audi, mitsubishi, toyota oraz honda.

Szczęśliwie nikomu nic poważnego się nie stało. Policjanci zakwalifikowali to zdarzenie jako kolizja. Kierowcy jadący Drogą Krajową numer 27 na wspomnianym wyżej odcinku powinni liczyć się z utrudnieniami jeszcze przez około godzinę.

Czytaj także - Zwarcie na słupie energetycznym w Zielonej Górze. Służby zablokowały drogę! (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u