Zwarcie na słupie energetycznym w Zielonej Górze. Służby zablokowały drogę! (FILM)

21 październik 2021
Zwarcie na słupie energetycznym w Zielonej Górze. Służby zablokowały drogę! Redakcja

Groźne zdarzenie przy ulicy Łużyckiej w Zielonej Górze. Doszło do zwarcia na słupie energetycznym. Służby zablokowały drogę! 

W czwartek, 21 października około godziny 18 na ulicy Łużyckiej w pobliżu ogródków działkowych doszło do zwarcia na słupie energetycznym średniego napięcia. Na miejsce zadysponowano zastęp straży pożarnej oraz patrol policji, w drodze jest także pogotowie energetyczne.

Do zwarcia doszło na wysokości kilku metrów, tam też pojawiły się iskry. W obawie przez zerwaiem się linni pod napięciem, służby całkowicie zablokowały ulice Łużycką, biegnącą w ciągu Drogi Wojewódzkiej numer 282.

Obecnie straż pożarna oraz policja oczekują na przyjazd pogotowa energetycznego. Droga może być zablokowana przez około godzinę.

Aktualizacja g. 20:00 - Droga została odblokowana. 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u