Śmiertelny wypadek pod Świebodzinem. Nie żyje jedna osoba. W akcji śmigłowiec LPR! (ZDJĘCIA)

09 listopad 2021
Śmiertelny wypadek pod Świebodzinem. Nie żyje jedna osoba. W akcji śmigłowiec LPR! Straż Świebodzin

Tragiczny wypadek na Drodze Wojewódzkiej numer 276 pod Świebodzinem. Jedna osoba nie żyje! W akcji śmigłowiec LPR.

We wtorek, 9 listopada chwilę po godzinie 12 służby z powiatu świebodzińskiego otrzymały zgłoszenie dotyczące wypadku na Drodze Wojewódzkiej numer 276 na odcinku Chociule-Radoszyn. Na miejsce zadysponowane zostały trzy zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego, patrole policji oraz śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego.

Po wstępnym rozpoznaniu okazało się, że samochód osobowy z niewyjaśnionych na obecną chwilę przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Pojazdem podróżowała jedna osoba. Niestety przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. 

Czynności na miejscu tego tragicznego wypadku prowadzą już świebodzińscy policjanci pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze ustalają przyczyny oraz okoliczności zdarzenia.

Droga Wojewódzka numer 276 na odcinku Chociule-Radoszyn jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Czytaj także - Wypadek w Zielonej Górze. Osobówka potrąciła starszego mężczyznę

Fot. Straż Świebodzin


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u