Zaginął Bartosz Bortnowski z Nowej Soli. Mężczyzna wyszedł z domu i ślad po nim zaginął

09 listopad 2021
Zaginął Bartosz Bortnowski z Nowej Soli. Mężczyzna wyszedł z domu i ślad po nim zaginął Lubuska Policja

Zaginął 32-letni Bartosz Bortnowski, mieszkaniec Nowej Soli. Mężczyzna wyszedł wczoraj z mieszkania i do tej pory nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli poszukują 32-letniego mężczyzny. Zaginiony 8 listopada w godzinach wieczornych wyszedł z mieszkania i do tej pory nie powrócił. Od tego czasu mieszkaniec Nowej Soli nie kontaktował się z rodziną oraz, nie powrócił do miejsca zamieszkania. Miejsce pobytu Bartosza nie jest znane.

Bartosz Bortnowski ma 178 centymetrów wzrostu, włosy krótkie ciemne, oczy piwne, jest średniej budowy ciała. W chwili zaginięcia ubrany był w szarą kurtkę sportową, ciemną bluzę dresową, ciemne spodnie dresowe, buty sportowe adidas koloru czarnego.

Nowosolska policja prosi o kontakt osoby, które mogą mieć informacje o miejscu pobytu zaginionego lub widziały go 08.11.2021 roku w godzinach wieczornych (numer alarmowy 112 lub 47 7933211).

Czytaj także - Śmiertelny wypadek pod Świebodzinem. Nie żyje jedna osoba. W akcji śmigłowiec LPR! (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u