Śmiertelny wypadek na DK29 pod Słubicami. Jedna osoba nie żyje

12 listopad 2021
Autor: 
Śmiertelny wypadek na DK29 pod Słubicami. Jedna osoba nie żyje Redakcja/archiwum

Jedna osoba nie żyje po wypadku na drodze krajowej nr 29 koło Słubic. Na wysokości Świecka zderzyły się dwie osobówki. Droga jest zablokowana.

Zgłoszenie wpłynęło do słubickich służb ratowniczych w piątkowy wieczór, 12 listopada, po godzinie 20:00. Na skrzyżowaniu krajowej "29" z drogą do miejscowości Świecko zderzyły się dwa samochody osobowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca jadący trasą od strony Świecka, wjeżdżając na DK29, wymusił pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo jadącym pojeździe. Niestety na uniknięcie wypadku nie było już szans.

Na miejsce przyjechała straż pożarna, zespoły pogotowia oraz patrole policji. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł jeden z kierowców. Drugi wyszedł z pojazdu o własnych siłach i został opatrzony przez medyków.

Droga zablokowana

Dokładne okoliczności tragedii ustalają już policjanci. Wkrótce dojedzie również prokurator.

Droga krajowa nr 29 jest całkowicie zablokowana. Jak informuje GDDKiA, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do północy. Objazd wytyczono przez Rzepin.

Przeczytaj też: WORD Zielona Góra odwołuje egzaminy na prawo jazdy. Brakuje ludzi do pracy


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u