Pożar w budynku stacji paliw w Słubicach. Paliła się rozdzielnia prądu (ZDJĘCIA)

23 listopad 2021
Autor: 
Pożar w budynku stacji paliw w Słubicach Fot. KP PSP Słubice

Pożar w Słubicach. Ogień pojawił się w budynku stacji paliw. Do akcji wysłano dwa zastępy straży pożarnej.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego słubickich strażaków we wtorek, 23 listopada, około godziny 12:00. W budynku stacji paliw przy ulicy Osiedle Przemysłowe zapaliła się rozdzielnia elektryczna.

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej. Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne udali się do środka. Pożar ugaszono przy użyciu gaśnic proszkowych.

- Pożar ograniczono do samej skrzynki rozdzielczej. Nikt nie został poszkodowany - informuje bryg. Michał Borowy, rzecznik straży pożarnej w Słubicach.

Przeczytaj też: Nowe odcinkowe pomiary prędkości w Lubuskiem. Sprawdź, gdzie staną


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u