Zagadkowe zaginięcie obywatela Ukrainy w Zielonej Górze. Gdzie jest Ivan?

24 listopad 2021
Zagadkowe zaginięcie obywatela Ukrainy w Zielonej Górze. Gdzie jest Ivan?

Ivan Marushchak po skończonej pracy na budowie nie powrócił do domu. Szuka go policja oraz rodzina, jego telefon jest wyłączony. Gdzie jest Ivan?

W piątek, 19 listopada około godziny 15 Ivan Marushchak był ostatni raz widziany na terenie budowy przy ulicy Wodnej 2 w Płotach. Od tamtej chwili ślad pod 41-latku zaginął, mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną a jego telefon jest wyłączony. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Ivan z terenu budowy w Płotach skierował się w kierunku Zielonej Góry. Sprawa została zgłoszona do zielonogórskich policjantów. 

Ivan Marushchak ma 188 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Mężczyzna ma krótki ciemne włosy oraz duże odstające uszy, a także nos po złamaniu. Na twarzy widoczna jest również pionowa blizna. Nie wiadomo, w co był ubrany w dniu zaginięcia.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje o miejscu pobytu zaginionego proszone są o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze przy ulicy Partyzantów 40. Telefon: 47 7952177, 47 7952100, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


У п’ятницю, 19 листопада, близько 15:00 Івана Марущака востаннє бачили на будівництві на вулиці Wodnej, 2 w Płotach. Відтоді слід 41-річного чоловіка зник, чоловік не виходив на зв’язок із рідними та його телефон вимкнено. За неофіційною інформацією, Іван попрямував з місця будівництва в бік Zielonej Góry. Про випадок повідомили в поліцію.

Іван Марущак має зріст 188 см, струнке тіло. У чоловіка коротке темне волосся, великі стирчать вуха, а також зламаний ніс. На обличчі також видно вертикальний шрам. Невідомо, у що він був одягнений у день зникнення.

Усіх осіб, які володіють інформацією про місцезнаходження зниклого, просять зв’язатися з особою особисто, телефоном або електронною поштою z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze przy ulicy Partyzantów 40. Telefon: 47 7952177, 47 7952100, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj także - Policjanci z Zielonej Góry sprawdzają, czy nosimy maseczki. Jest coraz więcej mandatów


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u