Wjechał samochodem w przystanek w Nowej Soli. Urząd szuka sprawcy i prosi o pomoc (ZDJĘCIA)

14 grudzień 2021
Autor: 
Wjechał samochodem w przystanek w Nowej Soli Fot. UM Nowa Sól

Kto wjechał samochodem w wiatę przystankową w Nowej Soli? Urząd Miejski poszukuje sprawcy. - Może ktoś ma nagranie z kamery samochodowej? - pyta magistrat.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 13 grudnia. Prawdopodobnie w godzinach przedpołudniowych samochód wjechał w przystanek przy ulicy Głogowskiej w Nowej Soli.

- Nieznany sprawca prawdopodobnie podczas manewru zawracania, zdemolował wiatę przystankową i odjechał - informuje Urząd Miasta Nowa Sól.

Trwają poszukiwania sprawcy

Nowosolski magistrat próbuje znaleźć sprawcę kompletnego zniszczenia wiaty przystankowej. Urzędnicy liczą na pomoc mieszkańców. Szukają świadków lub nagrań z kamer.

- Jeśli byliście świadkami tej sytuacji, macie nagranie z kamery samochodowej lub potraficie powiedzieć cokolwiek na temat tego zdarzenia, zadzwońcie do nas - apeluje Urząd Miejski w Nowej Soli.

Wszelkie informacje można przekazać pod numerem telefonu 795 528 361

Przeczytaj też: Zielona Góra: Nastolatkowie zaatakowali nożem niepełnosprawnego. Policja zatrzymała 17-latka


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u