Osobówka zderzyła się z ciężarówką na skrzyżowaniu w Zielonej Górze!

15 grudzień 2021
Osobówka zderzyła się z ciężarówką na skrzyżowaniu w Zielonej Górze! Redakcja

Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Na miejscu pracują służby ratownicze. 

W środę, 15 grudnia około godziny 10:40 na skrzyżowaniu Międzyrzeckiej z Kostrzyńską w Zielonej Górze doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Renault z pojazdem ciężarowym. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Kierowca podróżujący osobówką został zaopatrzony przez strażaków, a następnie trafił pod opiekę ratowników medycznych z karetki.

Ruch na skrzyżowaniu jest zablokowany. Czynności prowadzą już policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u