Ciężarówka z odpadami przewróciła się na Trasie Północnej w Zielonej Górze!

27 grudzień 2021
Ciężarówka z odpadami przewróciła się na Trasie Północnej w Zielonej Górze! Redakcja

Na Trasie Północnej w Zielonej Górze przewróciła się ciężarówka przewożąca odpady. Ładunek wysypał się na jezdnię. Na miejscu działają służby!

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 27 grudnia, po godzinie 11:00. Na rondzie prof. Mariana Eckerta położonego wzdłuż Trasy Północnej przewróciła się ciężarówka z kontenerem, która transportowała odpady. Cały pojazd wylądował na boku. Przewożony ładunek wysypał się na jezdnię.

Na miejsce wezwano trzy zastępy straży pożarnej oraz patrole policji z zielonogórskiej drogówki. Ruch na rondzie prof. Eckerta odbywa się po jednej stronie ronda. Kierowcy jadący w kierunku trasy S3 muszą liczyć się z utrudnieniami! 

- Doszło do wycieku ropy i oleju. Pomoc medyczna nie jest potrzebna, kierowca opuścił pojazd. - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze. Przyczyny zdarzenia ustalają już policjanci, strażacy zabezpieczają wyciekające płyny eksploatacyjne.

Do podobnego zdarzenia doszło ponad rok temu. Wtedy samochód ciężarowy przewożący złom przewrócił się po przeciwnej stronie ronda.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u