Samochód wpadł do rzeki Warty koło Gorzowa. Trwa akcja strażaków. Czy ktoś jest w środku?

02 styczeń 2022
Autor: 
Samochód wpadł do rzeki Warty koło Gorzowa. Trwa akcja strażaków Fot. KM PSP Gorzów Wlkp.

Samochód wpadł do Warty koło Gorzowa Wielkopolskiego. Na miejscu pracuje sześć zastępów straży pożarnej. Ratownicy będą sprawdzać, czy w pojeździe nie znajduje się żadna osoba.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego gorzowskich strażaków w niedzielne przedpołudnie, 2 stycznia, tuż po godzinie 11:30.

- Zgłaszająca jadąc z Santoka w kierunku Starego Polichna, zauważyła biały samochód w Warcie. Widać było tylko dach. W pobliżu nie było żadnych osób - relacjonuje bryg. Bartłomiej Mądry, rzecznik straży pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim.

Trwa akcja strażaków

Do działań wysłano sześć zastępów straży pożarnej, które dodatkowo ciągnęły za sobą łodzie. Na miejsce przyjechali m.in. strażacy z Kostrzyna nad Odrą wchodzący w skład Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego "Centrum".

Ze wstępnych informacji wynika, że w samochodzie nie znajduje się żadna osoba. Wszystko okaże się jednak dopiero po wyciągnieciu pojazdu. To prawdopodobnie Fiat Cinquecento.

Godzina 13:00 - Działania na miejscu zdarzenia zostały zakończone. Na szczęście w samochodzie nie ujawniono żadnej osoby. Okazało się jednak, że to Fiat skradziony 31 grudnia z miejscowości Nowe Polichno.

Przeczytaj też: Poważny wypadek w Rzepinie. Pociąg potrącił mężczyznę. W akcji śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u