Wypadek w Gorzowie. Osobówka wypadła z ronda i zapaliła się. Dwie osoby próbowały uciec (ZDJĘCIA)

02 styczeń 2022
Autor: 
Wypadek w Gorzowie. Osobówka wypadła z ronda i zapaliła się Fot. Stoją! Gorzów/FB

Wypadek w Gorzowie Wielkopolskim. Kierujący przebił barierki na rondzie i wypadł z drogi. Dwie osoby próbowały uciekać, ale zatrzymali ich świadkowie zdarzenia.

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 2 stycznia, około godziny 12:00. Kierowca samochodu osobowego marki Opel Corsa, jadąc po rondzie Świętego Jerzego nagle zjechał z drogi i przebił barierki. Następnie osobówka przeleciała przez schody i zatrzymała się na boku. Na dodatek auto zaczęło się palić.

Tuż po zdarzeniu z pojazdu o własnych siłach wyszło dwóch mężczyzn, którzy próbowali się oddalić. Na szczęście zatrzymali ich świadkowie.

Obaj mężczyźni byli pijani

Na miejsce przyjechał zespół pogotowia ratunkowego, zastęp straży pożarnej oraz patrol policji. - Jedna z osób wymagała drobnej pomocy medycznej - informuje bryg. Bartłomiej Mądry, rzecznik gorzowskich strażaków.

Wszystkie okoliczności zdarzenia ustala już policja. Jak relacjonuje nadkom. Magdalena Ziętek, zatrzymani mężczyźni są pod wpływem alkoholu.

Przeczytaj też: Samochód wpadł do rzeki Warty koło Gorzowa. Trwa akcja strażaków


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u