Wypadek w Zielonej Górze. Bus potrącił kobietę na przejściu dla pieszych (ZDJĘCIA)

03 styczeń 2022
Autor: 
Wypadek w Zielonej Górze. Bus potrącił kobietę na przejściu dla pieszych Redakcja

Wypadek w Zielonej Górze. Kierowca samochodu potrącił kobietę na przejściu dla pieszych na ulicy Wyszyńskiego. Poszkodowana trafiła do szpitala.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do zielonogórskich służb w poniedziałkowy poranek, 3 stycznia, po godzinie 8:00.

Kierujący samochodem dostawczym marki Opel jechał ulicą Wyszyńskiego w stronę ronda Jana Pawła II. Nagle potrącił kobietę, która znajdowała się na przejściu dla pieszych w rejonie ul. Godlewskiego.

Ranna trafiła do szpitala

Na miejsce wezwano patrol policji z drogówki oraz zespół pogotowia ratunkowego. Poszkodowana kobieta po opatrzeniu przez medyków została przetransportowana do szpitala.

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Służby całkowicie zablokowały dwa pasy w stronę ul. Łużyckiej, ale mimo wszystko ruch odbywa się wahadłowo.

Przeczytaj też: Wypadek w Gorzowie. Osobówka wypadła z ronda i zapaliła się. Dwie osoby próbowały uciec (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u