Poważny wypadek koło Gorzowa. Osobówka uderzyła w tył forwardera. Dwie osoby ranne (ZDJĘCIA)

17 styczeń 2022
Autor: 
Poważny wypadek koło Gorzowa. Osobówka wjechała w tył ciężarówki Fot. OSP Kłodawa

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku na trasie Kłodawa - Łubianka koło Gorzowa Wielkopolskiego. Samochód osobowy uderzył w tył forwardera. Droga zablokowana.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb ratowniczych w poniedziałkowy wieczór, 17 stycznia, po godzinie 17:30. Na drodze wojewódzkiej nr 151 na wysokości osady Mszaniec pod Gorzowem Wielkopolskim zderzyły się dwa pojazdy - samochód osobowy oraz ciągnik typu forwarder.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że oba pojazdy jechały w stronę Gorzowa. Nagle na prostej drodze kierowca osobowej Skody z impetem uderzył w tył forwardera. Przód samochodu został kompletnie zniszczony.

Dwie osoby ranne

Na miejsce przyjechały cztery zastępy straży pożarnej oraz trzy zespoły pogotowia ratunkowego. Wezwano też patrole policji z drogówki.

W wyniku zdarzenia ranne zostały dwie osoby, które były uwięzione w roztrzaskanej osobówce. Strażacy musieli wykonać do nich dostęp przy użyciu specjalistycznych narzędzi hydraulicznych. Następnie poszkodowani po opatrzeniu przez medyków zostali przetransportowani do szpitala.

Wojewódzka "151" na odcinku Kłodawa - Łubianka jest całkowicie zablokowana. Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku ustala już gorzowska policja.

Przeczytaj też: Ktoś wywiózł śmieci do lasu w Letnicy koło Zielonej Góry. "Głupota to mało powiedziane" (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u