Krosno Odrz.: Zdewastował oświetlenie w parku. "Kilka tysięcy poszło w błoto"

25 styczeń 2022
Krosno Odrz.: Zdewastował oświetlenie w parku. "Kilka tysięcy poszło w błoto" Fot. Marek Cebula/Facebook

Nowe oświetlenie w krośnieńskim Parku Tysiąclecia już zostało zdewastowane. Poznajesz sprawcę? 

W poniedziałek, 24 stycznia około godziny 23 w Parku Tysiąclecia w Krośnie Odrzańskim doszło do aktu wandalizmu. Nieznany mężczyzna ubrany w niebieską kurtkę, czarne spodnie oraz czapkę z daszkiem postanowił dać upust swoim emocjom i zniszczył nowe oświetlenie.

Lampy zostały zamontowane w Parku Tysiąclecia pod koniec grudnia 2021 roku po tym jak wcześniejsze oświetlenie zostało zdewastowane w 2019 roku. - Kilka tysięcy poszło w błoto, pójdą i następne pieniądze naszych Mieszkańców. - pisze Marek Cebula, Burmistrz Krosna Odrzańskiego.

Jeśli ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę na przedstawionych materiałach, proszony jest o kontakt z policją lub mailowo na adresy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprawca może zgłosić się sam. - dodaje Marek Cebula.

Czytaj także - Łukasz pomagał innym, był strażakiem. Wszystko przekreślił poważny upadek...


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u