Drzewo spadło i uszkodziło samochody w Zielonej Górze!

30 styczeń 2022
Autor: 
Drzewo spadło i uszkodziło samochody w Zielonej Górze! Redakcja

Bardzo silne porywy wiatru dają się we znaki. Strażacy po pracowitej nocy mają równie pracowity poranek. W Zielonej Górze drzewo spadło na zaparkowane pojazdy!

W niedzielę, 30 stycznia chwile po godzinie 7 na ulicy Ptasiej w Zielonej Górze silny podmuch wiatru powalił na ulicę drzewo. Na miejsce zadysponowany został zastęp straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej numer 1 przy ulicy Kożuchowskiej.

Strażacy błyskawicznie dotarli na miejsce zdarzenia. Okazało się, że powalone drzewo w całości blokuje przejazd a dodatkowo uszkodziło zaparkowane wzdłuż drogi dwa samochody osobowe marki Volkswagen i Toyota. W pojazdach wybite zostały tylne szyby.

Strażacy błyskawicznie usunęli powalone drzewo z drogi oraz chodnika. Nikt nie został poszkodowany. 

Czytaj także - Poseł PO Waldemar Sługocki miał wypadek w Zielonej Górze. Był operowany w szpitalu!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u