Powalone drzewo zmiażdżyło auto na parkingu w Zielonej Górze! (ZDJĘCIA)

30 styczeń 2022
Autor: 
Powalone drzewo zmiażdżyło auto na parkingu w Zielonej Górze! Redakcja

Silne porywy wiatru przewróciły duże drzewo na parking w Zielonej Górze. Całkowicie zmiażdżone zostało osobowe Suzuki!

W niedzielę, 30 stycznia chwilę przed godzina 10 silne porywy wiatru przewróciły duże drzewo na parkingu przy ulicy Reja w Zielonej Górze. Całkowicie zmiażdżone zostało osobowe Suzuki, na które spadło drzewo. Dodatkowo mniej uszkodzonych zostało kilka innych zaparkowanych pojazdów.

Na miejscu pracują już dwa zastępy straży pożarnej. To kolejne uszkodzone pojazdy podczas dzisiejszych silnych porywów wiatru w Zielonej Górze. Chwilę po godzinie 7 rano powalone drzewo na ulicy Ptasiej uszkodziło dwa zaparkowane wzdłuż drogi pojazdy.

Strażacy wciąż otrzymują nowe zgłoszenia dotyczące silnego wiatru. To będzie pracowita niedziela dla służb.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u