Groźne zdarzenie w Zielonej Górze. Auto spadło ze skarpy i uderzyło w budynek!

02 luty 2022
Autor: 
Groźne zdarzenie w Zielonej Górze. Auto spadło ze skarpy i uderzyło w budynek!

Samochód osobowy wypadł z drogi, przebił barierki, zjechał ze skarpy i uderzył w budynek sklepu!

W środę, 2 lutego chwilę po godzinie 8:20 na ulicy Dąbrówki w Zielonej Górze doszło do groźnego zdarzenia z udziałem samochodu osobowego marki Skoda, którym podróżowały dwie kobiety. Osobówka wypadła z drogi, przebiła barierki i zjechała ze skarpy. Pojazd zatrzymał się na ścianie parkingu podziemnego należącego do centrum handlowego.

Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji. Mimo że samo zdarzenie wyglądało bardzo poważnie, szczęśliwie nikomu nic poważnego się nie stało. Jedna z kobiet podróżujących pojazdem trafiła do szpitala z lekkimi obrażeniami.

Przyczyny zdarzenia ustalała zielonogórska policja. 

Czytaj także - Tymczasowe rondo na feralnym skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Czemu powstało?


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u